Darmowy Konkurs: Typer MŚ Brazylia 2014

Już za niespełna tydzień wystartuje największa impreza sportowa – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Brazylia 2014. W sieci z tej okazji jest mnóstwo konkursów typerskich, a my w tym miejscu chcielibyśmy zareklamować jeden z nich! „Typer MŚ Brazylia 2014” – to darmowy konkurs typowania wyników meczów MŚ organizowany przez serwis obstawianie1x2.pl! Pula nagród w tym konkursie, którą ufundował bukmacher oddsring to 300 EURO!

Zadaniem uczestników konkursu, których jest nie wielu, jest jak najdokładniejsze wytypowanie wyników meczów zarówno tych rozgrywanych w fazie grupowej jak i pucharowej. Konkurs jest podzielony na 8 rund, a zwycięzca każdej z nich otrzyma 25 Euro na zakłady sportowe w Oddsring. Dodatkowe 100 Euro czeka do podziału między trzech najlepszych typerów całego turnieju! Nie zwlekaj i odwiedź stronę konkursu – kliknij tutaj!

Zapraszamy do udziału, gdyż naprawdę warto! Zapewniamy Was, że nigdzie w Internecie, na żadnym innym serwisie nie znajdziecie konkursu w którym łatwiej o wygraną!

OddsRing - zakłady bukmacherskie online
Nie masz jeszcze konta w ODDSRING? Załóż je dziś i odbierz 600 PLN bonusu!