Zakłady sportowe BetClic


>>> Kliknij tu – otwórz konto w betclic i zagraj zakład bez ryzyka! <<<


Betclic jest od lat jedną z najlepszych firm bukmacherskich na europejskim rynku. Posiada europejską licencję, dzięki której oferuje możliwość legalnego obstawiania zakładów w trybie online, między innymi w sekcji sportowej, Kasynie, Pokerze i w wielu innych grach.

Dzięki atrakcyjnym bonusom sekcja zakładów przyciąga coraz to większą rzeszę zainteresowanych. Już na starcie nowym graczom oferuje postawienie pierwszego zakładu na specjalnych warunkach. Jest to tak zwany „zakład bez ryzyka” do kwoty 100 zł. W sytuacji, gdy przegrywamy, Betclic zwraca nam kwotę, jaką zainwestowaliśmy w zakład. Ale firma oferuje też wiele innych atrakcyjnych promocji. Warto chociażby wspomnieć o propozycji obstawiania wielokrotnego, w której wygrywający otrzymuje dodatkowe 50% z trafionych zakładów!

Betclic zapewnia, że zainteresowani grą odnajdą odpowiednią dla siebie rozrywkę. Wystarczy się zarejestrować i wybrać ulubioną dyscyplinę sportową. Tutaj mamy wiele kategorii do wyboru. Tenis, hokej, kolarstwo, piłka ręczna, Formuła 1, futbol amerykański – to tylko niektóre z dyscyplin sportowych, jakie można tu obstawiać. Betclic to również możliwość grania w zakładach specjalnych. Np. fani piłki nożnej mogą obstawiać, kto w tym roku dostanie Złotą Piłkę.

Trzeba zaznaczyć, że sekcja zakładów Betclic.com dodatkowo oferuje możliwość ściągnięcia darmowej aplikacji na telefon. Dzięki specjalnemu programowi mamy szansę między innymi oglądać transmisję na żywo wybranej rozgrywki sportowej i zarazem obstawiać wyniki.

Betclic to profesjonalny internetowy portal bukmacherski, wszystkim graczom gwarantuje pełną ochronę w trakcie dokonywania transakcji online dzięki temu, że posiada najnowocześniejsze oprogramowanie: kodowanie danych w SSL i Fortinet Firewall.

>>> Kliknij tu – otwórz konto w betclic i zagraj zakład bez ryzyka! <<<