Zakłady sportowe ComeOn


>>> Kliknij tu – otwórz konto w comeon i odbierz do 200 pln bonusu! <<<


Zakłady bukmacherskie w ComeOn szczycą się niesłychaną łatwością w ich zawieraniu, co docenia dosyć spora liczba użytkowników. Firma posiada europejską licencję na sprzedaż zakładów, sponsoruje również klub piłkarski Accrington Stanley (liga angielska), a od maja 2012 roku zawiązała współpracę z wybitnym komentatorem sportowym, Romanem Kołtoniem, który w tym serwisie publikuje ciekawe felietony sportowe.

Nowi gracze rejestrując się w ComeOn liczyć mogą od razu na atrakcyjne bonusy powitalne, które razem mogą pozwolić na uzyskanie dodatkowej kwoty w wysokości nawet 200 PLN. Pierwszy bonus dotyczy podwojenia wpłaty do maksymalnie 50 PLN, a po jego wykorzystaniu i spełnieniu określonych warunków, otrzymamy kolejne premie.

Po zarejestrowaniu użytkownicy otrzymują dostęp do 21 kategorii zakładów, w tym głównie do wielu dyscyplin sportowych, również takich jak MMA, unihokej, piłka wodna, rugby czy też boks. W przypadku zakładów na żywo, lista dyscyplin mocno się uszczupla – gracze obstawiać mogą w piłce nożnej, hokeju, koszykówce, siatkówce, piłce ręcznej oraz tenisie.

ComeOn.com posiada wiele atrakcyjnych rodzajów zakładów, które dzielą się w zależności od kategorii lub dyscypliny. Największą popularnością cieszą się oczywiście zakłady piłki nożnej. Gracze mają tam do wyboru aż 84 ligi i mogą obstawiać w takich zakładach, jak na przykład liczba goli, dokładny wynik, podwójna szansa, drużyna, która jako pierwsza lub ostatnia zdobędzie gola, liczba bramek w pierwszej lub drugiej połowie oraz wiele innych, takich jak chociażby handicapy azjatyckie.

>>> Kliknij tu – otwórz konto w comeon i odbierz do 200 pln bonusu! <<<