Zakłady sportowe Expekt


>>> Kliknij tu – otwórz konto w expekt i odbierz 200 pln bonusu! <<<


Expekt jest obecnie jednym z najpopularniejszych bukmacherów. Z produktów firmy na europejskiej licencji korzysta ponad milion osób z całego świata. W wersji polskojęzycznej Expekt działa od 2001 roku. Firma od początku swej działalności zyskała spore zainteresowanie głównie dlatego, że oferuje atrakcyjne i w pełni bezpieczne usługi w sekcji: Sportowej, Kasyno i Pokera. Warto zaznaczyć, że Expekt działa w pełni legalnie, bo na podstawie europejskiej licencji.

Zakładanie i prowadzenie konta na Expekt jest całkowicie darmowe. Już na powitaniu bukmacher oferuje atrakcyjne bonusy. Nowy gracz dostaje 100% pierwszej wpłaty na swoje konto aż do 200 PLN. Po jednorazowym obrocie depozytu, bonus jest dopisany do stanu naszego portfela w serwisie.

Każdy, kto chce obstawić wyniki sportowych rozgrywek w expekt, wybiera spośród kilkunastu dyscyplin – są to między innymi: siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, kolarstwo i mieszane sztuki walki. Typujemy nie tylko końcowy wynik danej rozgrywki, ale i rezultat gry pierwszej połowy, strzelców goli w meczu, etc. Pamiętajmy, że Expekt daje możliwość obstawiania zakładów na żywo, czyli w trakcie trwania spotkania. Oczywiście w czasie rozgrywki oferta, jak i kursy ulegają ciągłym zmianom.

Portal internetowy umożliwiający stawianie zakładów online działa przez całą dobę. Zatem to świetna szansa do przeżywania sportowych emocji non stop. Nie musimy inwestować wielkich pieniędzy, minimalna stawka na zakład wynosi tu bowiem tylko 50 groszy! To nie jedyne atrakcje, jakie przygotował dla swoich klientów Expekt.com. Aby się o tym przekonać, wystarczy wejść na stronę główną bukmachera.

>>> Kliknij tu – otwórz konto w expekt i odbierz 200 pln bonusu! <<<