Zakłady sportowe Sportingbet


>>> Kliknij tu – otwórz konto w sportingbet i odbierz do 200 pln bonusu! <<<


Na świecie istnieje kilka wiodących w dziedzinie e-hazardu firm. Jedną z nich jest z pewnością Sportingbet – firma działająca od 1997 r. Dziś jest obecna w 26 krajach i posiada ponad 700 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, zaś od 2001 roku spółka notowana jest na giełdzie w Anglii.

Nic dziwnego, że Sportingbet cieszy się tak dużą popularnością – w swojej ofercie posiada szeroką gamę dyscyplin sportowych do typowania. Jest to m.in. piłka nożna, tenis, koszykówka, AFL, baseball, boks, futsal, hokej, wyścigi konne, wyścigi chartów, Formuła 1, MMA czy sporty motorowe.

Dostępne są także zakłady specjalne – na przykład na pierwszą bramkę, na wynik w pierwszej połowie meczu, zakłady wielokrotne oraz handicapy. W przypadku zakładów na żywo, typować możemy m.in. tenis, sporty zimowe, rugby, snookera czy piłkę ręczną.

Jednak Sportingbet.com to nie tylko zakłady sportowe – to również możliwość pełnej emocji rozrywki w rozbudowanym kasynie, grając w pokera, blackjacka, bakarata czy rozmaite odmiany ruletek.

Sportingbet wprowadziło ostatnio także ciekawą innowację, jaką jest możliwość gry przez telefon – instalacja niezbędnej aplikacji zajmuje zaledwie kilka minut.

Co równie ważne, firma zapewnia nam bezpieczną rozrywkę – jej siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, zatem ma zapewnioną stabilność działania. Gracze mają także gwarantowane bezpieczeństwo podczas wprowadzania poufnych informacji – są one chronione zarówno w trybie online, jak i offline. Wprowadzone przez nas dane są kodowane za pomocą niezawodnej technologii SSL.

W przypadku wątpliwości podczas korzystania z platformy, zawsze możemy zwrócić się do jednego z konsultantów – pytania zadać możemy drogą mailową, telefoniczną, poprzez formularz kontaktowy lub LiveChat.

>>> Kliknij tu – otwórz konto w sportingbet i odbierz do 200 pln bonusu! <<<