Zakłady sportowe Unibet


>>> Kliknij tu – otwórz konto w unibet i zagraj zakład bez ryzyka! <<<


Unibet to jeden z najstarszych bukmacherów internetowych działających w Polsce i jeden z pierwszych, który udostępnił stronę w polskiej wersji językowej. Powstał w 1997 roku, a jego akcje notowane są na sztokholmskiej giełdzie.

Unibet to firma, która zdobyła już bardzo wielu klientów w ponad 150 krajach. O jej powodzeniu decyduje nie tylko ciekawa oferta, ale również to, że jest ona w pełni bezpieczna i godna zaufania – podlega certyfikacji branżowej organizacji ochrony graczy eCOGRA, przez którą jest regularnie audytowana w kwestii odpowiedzialnego i sprawiedliwego grania. Ponadto, Unibet czynnie udziela się w fundacji na rzecz świadomej i uczciwej gry.

W ofercie Unibetu znajdziemy ciekawą i mocno rozbudowaną sekcję kasyna, pokera czy rozmaitych gier on-line, jednak największym powodzeniem cieszą się zakłady sportowe. Znajdziemy tu bardzo szeroki wachlarz dyscyplin, z których każdy, nawet najbardziej wymagający typer, może znaleźć coś dla siebie. Obok popularnych sportów takich, jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie, sporty motorowe, tenis, kolarstwo, boks, czy skoki narciarskie, obecne są również bardziej niszowe dyscypliny jak np. snooker, krykiet, bandy, pesapallo, trotting – kłusaki, cyclo-cross, futsal, czy golf.

Na platformie Unibet.com dostępne są zakłady przedmeczowe, zarówno single, jak i akumulatory. Dodatkowo, możemy brać udział w zakładach na żywo, gdzie na bieżąco możemy śledzić wydarzenia sportowe i obstawiać wyniki (równocześnie dostępnych jest kilkadziesiąt spotkań).

Unibet to firma, którą warto polecić wszystkim miłośnikom gier sportowych, szczególnie ze względu na niezwykle szeroki wachlarz możliwości stawiania zakładów, a także ich bezpieczeństwo.

>>> Kliknij tu – otwórz konto w unibet i zagraj zakład bez ryzyka! <<<