Zakłady Sportowe William Hill


>>> Kliknij tu – otwórz konto w william hill i odbierz bonus powitalny! <<<


Firma William Hill posiada licencję europejską na prowadzenie zakładów i gier losowych. Jest obecnie jednym z największych bukmacherów działających na terenie Wielkiej Brytanii, a swoją działalność prowadzi od 1934 roku. Spółka zatrudnia ponad 15000 ludzi – w ciągu dnia przyjmuje średnio ponad milion zakładów! Gracze nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo prywatności poruszając się po stronie – jest ona wyposażona w certyfikat Thawte, Firewall i szyfrowanie TLS/SSL.

W Zakładach sportowych na użytkowników czekają następujące dyscypliny: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie, auto wyścigi, baseball, boks, dart, futbol amerykański, australijski i gaelicki, golf, hurling, kolarstwo, krykiet, motocykle, pool, rugby union i rugby league, snooker, UFC/MMA, wyścigi chartów oraz wyścigi konne. Dodatkowo dostępne są takie kategorie, jak polityka, loterie, TV/specjalne oraz wirtualny świat. Dla użytkowników oferowane są też zakłady live oraz transmisje WHTV.

Wśród zakładów wyróżnione zostały przede wszystkim kupony piłkarskie, które obejmują kategorie takie jak: Obie drużyny strzelają, Podwójna szansa czy Faworyci. W najpopularniejszych zakładach piłki nożnej gracze mogą obstawiać w różnych typach rozgrywek, które dodatkowo dzielą się na kolejne kategorie (najczęściej według ligi krajowej). Internauci mogą obstawiać zakłady meczowe takie jak 1 x 2, dokładny wynik czy też handicap meczowy.

Na graczy czeka również bonus w postaci darmowego zakładu powitalnego w wysokości 25 euro. Wcześniej jednak gracze muszą zarejestrować się z podaniem właściwego kodu promocyjnego, a minimalna wpłata i zakład nie mogą być mniejsze niż 10 euro.

Stawianie zakładów jest proste dzięki dostępnym kuponom – wystarczy kliknąć na odpowiedni zakład, żeby został dodany do prawego boksu, w którym można zobaczyć swoje wybrane kupony (w tej samej sekcji dostępne są też zakłady otwarte). W rozeznaniu się w zakładach pomagają także rozbudowane statystyki, gracze mogą również dodawać poszczególne kupony do ulubionych. Dodatkowo dostępny jest kalkulator zakładów. Niewątpliwą zaletą William Hill są również dobre zakłady na baseball, krykieta i tenisa. Jednak i tak najwięcej można zarobić na zakładach obejmujących spotkania piłki nożnej, zwłaszcza w ramach angielskiej Premier League.

Oprócz Zakładów sportowych, użytkownicy mają do dyspozycji Kasyno, Pokera oraz pokój Vegas z różnymi grami. W przypadku problemów dostępny jest FAQ, live chat, e-mail oraz bezpłatna infolinia (obsługa w języku polskim). Strona William Hill posiada również polską wersję językową.

>>> Kliknij tu – otwórz konto w william hill i odbierz bonus powitalny! <<<